Individuální vestavby

Pokud toužíte po plnohodnotné obytné dodávce a z nějakého důvodu vám nevyhovují sériově vyráběné obytné vestavby, jsme tu právě pro vás.

Našim krédem je nevyrábět super luxusní obytné vestavby, ale v maximální míře se přizpůsobit přáním a možnostem zákazníka.

Realizace obytné vestavby má u nás charakter zakázkové výroby. Tomuto procesu předchází pečlivá komunikace se zákazníkem. Společně pečlivě změříme váš vůz a vyslechneme vaše požadavky. Společně navrhneme nejvhodnější řešenín pro vaši vestavbu.

Bezesporu nejdůležitější částí obytné vestavby je lůžko. Lůžka vyrábíme jak pevně umístěná, tak rozkládací. Případně tzv. "rock and roll bed" zadní sedadlo, ze kterého snadno vytvoříte lůžko během několika vteřin. Matrace dodáváme v několika cenových relacích, abychom se v maximální míře přizpůsobili požadavkům a možnostem zákazníků.

postel 2 postel 1 Smart Bed Rock and Roll bed 1 large

Daší důležitou součástí obytného vozu je kuchyňka. V kuchyňce nesmí chybět vařič, dřez s tekoucí vodou, nádrž na čistou a špinavou vodu, případně lednička.

Samozřejmostí jsou další úložné prostory a doplňkový nábytek.

Nábytek vyrábíme z odolné topolové překližky s laminátovou úpravou 0,6mm v mnoha barevných dekorech. Jedná se o extrémně lehký materiál (cca 7,5kg/m2), síla desky 15mm. Má velice odolný povrch proti tlaku a poškrábání. Velice snadno se čistí.

Další možná výbava:

  • Kompletní elektroinstalace (trakční baterie, nabíječka, měnič, rozvod 12V a 230V, osvětlení, solární panel)
  • Rozvod plynu
  • Nezávislé topení
  • Koupelna a toaleta

Zajistíme:

  • Revize plynu a elektřiny
  • Změnu zápisu v TP v souladu s platnou legislativou
individualni vestavby 1 individualni vestavby 2

Vytisknout  

Kontakt:

Tomáš Vyhnálek

Ledec 9
535 01 Přelouč

Tel.: 605 451 870
e-mail: truhlarstvi@tom-vyhnalek.cz
IČ: 627 08 252
DIČ: CZ7408313308

Mapa:

Publish modules to the "offcanvs" position.

Free Joomla! templates by Engine Templates