Modul postel

Moduly postelí řešíme několika základními způsoby.

Konstrukci vyrábíme buď z ocelových, nebo hliníkových jeklů a nebo stylem nábytkových boxů, vyrobených z odolné topolové překližky s laminátovou úpravou 0,6mm v mnoha barevných dekorech. Jedná se o extrémně lehký materiál (cca 7,5kg/m2), síla desky 15mm.

Součástí je rošt s matrací. Matrace dodáváme v několika cenových relacích, abychom se v maximální míře přizpůsobili požadavkům a možnostem zákazníků.

postel 3 modul postel 10 postel 2
  1. způsob vychází z Camping Boxu. Většinou se používá pro postel, která se roztahuje nebo rozkládá přes sklopené zadní sedadla.
  2. způsob se využívá především u dodávek bez zadní řady sedadel. Ve dne slouží k sezení a na noc se roztáhne na celou šířku pro spaní.
  3. způsob je kombinací obou předcházejících a je vhodný pro menší dodávky a MPV.

    Cena od 18 000,- Kč
modularni system 1 modul postel 8 modul postel 6 modul postel 7

Samozřejmě způsobů, jak vytvořit lůžko do vašeho vozu, je celá řada a naším cílem je maximální flexibilita a funkčnost. Někdo upřednostňuje podélné, někdo příčné spaní. Někdo potřebuje větší "garáž" - prostor pod postelí. Někomu stačí spaní pro dva, někdo potřebuje spaní pro více osob. Můžeme navrhnout a vyrobit i sklopná nebo posuvná lůžka podle požadavků zákazníka.

Velice praktické řešení je skládací postel, kterou snadno složíte a demontujete. Postel je vhodná všude tam, kde nepotřebujete plnohodnotný Camping Box a upřednostňujete jednoduché, snadno demontovatelné řešení. Samotná montáž zabere maximálně 10 minut.

Vhodné pro Renault Kangoo, Renault Traffic, Citroën Berlingo, Citroën Space Tourer, Citroën Jumpy, Dacia Dokker, Opel Combo, Opel Vivaro, Fiat Doblo, Fiat Talento, Fiat Scudo, Ford Tourneo, Ford Transit Custom, Peugeot Traveller, nebo Vw Caddy, T4 / T5 / T6....

Cena od 14 000,- Kč

skladaci postel 01 skladaci postel 02 skladaci postel 03 skladaci postel 04

Vytisknout  

Kontakt:

Tomáš Vyhnálek

Ledec 9
535 01 Přelouč

Tel.: 605 451 870
e-mail: truhlarstvi@tom-vyhnalek.cz
IČ: 627 08 252
DIČ: CZ7408313308

Mapa:

Publish modules to the "offcanvs" position.

Free Joomla! templates by Engine Templates